Slide
Odtwórz
We work for the best, we work with the best!

Swoją działalność w zakresie wykonywania prototypów opieramy na bazie doświadczeń wyniesionych z rynku Automotive, które to w pełnym swym zakresie przenosimy na projekty autorskie i często konsumenckie. Swoje realizacje budujemy na posiadanych technologiach oraz modularnych systemach sterowania firmy SIEMENS. Wszystkie te dobre praktyki pozwalają nam na realną redukcję kosztów jeszcze na etapie założeń projektowych.

Sticky Stratum wykorzystuje najnowsze trendy konstrukcji maszyn i wzornictwa przemysłowego z zastosowaniem szerokiego spektrum materiałów dostępnych na rynku i wielu technologii w oparciu o druk 3D, wypalanie laserowe czy obróbkę CNC, a wszystkie te narzędzia pozwalają nam na tworzenie stabilnych i ergonomicznych konstrukcji.

Jesteśmy zorientowani na klienta i dobro jego produktu. Wszystkie projekty zaczynamy od analizy FMEA (ang. Failure mode and effects analysis) projektu, a wszystko to by realizacja projektu i przyszła produkcja uniknęła ewentualnych błędów już na etapie procesu tworzenia projektu.

Stosujemy techniki inżynierii odwrotnej (ang. Reverse Engineering – RE) czyli procesy o charakterze rekonstrukcyjnym, mającym na celu uzyskanie trójwymiarowego modelu wirtualnego obiektu fizycznego, a następnie odtworzenie go w nowych aranżacjach. Proces ten zasługuję szczególną uwagę w przypadkach gdy "stare" nie znaczy złe, a niejednokrotnie posiada niedoścignione w dzisiejszych czasach wartości wzornictwa, niemniej jednak inne parametry użytkowe dawno już zatraciły swoje cechy.

Sticky Stratum posiada możliwości wykonania całego powierzonego zadania lub jego wydzielonej części przy zachowaniu wszelkich praw wynikających z poufności otrzymanych przez nas zadań. Wymiana informacji następuje kilku ustalonych przez nas kanałach, a otrzymane dane niejednokrotnie są szyfrowane dla zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Jednocześnie z każdym z naszych partnerów podejmujemy wszelkie czynności potrzebne do maksymalnie ograniczonego cyklu życia każdej realizacji w naszych wewnętrznych bazach, także po jego zakończeniu. W konsekwencji właśnie dlatego tak chętnie współpracujemy z osobami kreatywnymi, a posiadającymi słuszne obawy o możliwość wycieku danych.

Jesteśmy nastawieni na interdyscyplinarność naszych działań dążącą do osiągnięcia jak największej innowacyjności oferowanych przez nas usług czy budowanych realizacji.

Zamówienia i realizacje wyceniane są przez nas indywidualnie w zależności od wielu czynników dlatego też wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu i przesłania zarysu projektu celem dokładnej wyceny oraz estymowanego czasu realizacji. Jeżeli posiadają Państwo szczególne preferencje dotyczące zapytań ofertowych, również prosimy o taką informację podczas składania zapytania, aczkolwiek nasi specjaliści na pewno przeprowadzą szczegółową ankietę potrzebną do sporządzenia oferty.

 

Sticky Stratum to nie tylko opis naszej oferty to także szereg liczb zebranych przez lata doświadczenia:

Miesięczny wolumen powlekania

125000 [m^2]

Doświadczenie naszej kadry

15 [lat]

Technologie powlekania i laminacji

12 [odmian]

Zasięg naszych produktów

27 [krajów]

MAGAZYN GŁÓWNY

ADRES:

ul. Rzepakowa 2a

40-547, Katowice

Polska

MOBILE:

+48 605 90 90 46

+48 512 327 035

WEB: www.stickystratum.com
MAIL: office@stikcystratum.com

 

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota ZAMKNIĘTE
Niedziela ZAMKNIĘTE