Slide
Odtwórz
We work for the best, we work with the best!

Sticky Stratum swoje projekty opiera na nowych trendach konstrukcji maszyn z wykorzystaniem systemów profili aluminiowych ITEM i Bosch, jak i również technologii wypalania laserowego, cięcia wodą czy nowoczesnych obrabiarek CNC. Wszystkie te narzędzia pozwalają mi na tworzenie stabilnych i ergonomicznych konstrukcji przy jednoczesnym zachowaniu ekonomiki produkcji i miłego dla oka design`u .

Standardowe produkty jakie tworzymy to przenośniki, elementy transportu bliskiego obrotnice i pozycjonery, niemniej jednak nasze doświadczenia wyniesione z wielu dziedzin i realizowanych projektów dają mi szerokie perspektywy do działania na innych polach wymagających wyzwań. Wszystkie te doświadczenia w połączeniu z bazą kontrahentów z jaką współpracujemy daje Ci pewność wykonania projektów na najwyższym poziomie obróbki.

Dlaczego to wszystko takie ważne?
Projekt techniczny jest najważniejszym etapem powstawania nowej maszyny. Część mechaniczna projektu określa jak urządzenie będzie działało, definiuje poziom jego bezpieczeństwa, wydajność, pozwala na oszacowanie kosztu budowy i późniejszej eksploatacji. Prawidłowo przygotowana dokumentacja techniczna zmniejsza koszty wykonania prototypu, pozwala na uniknięcie wprowadzania kosztownych poprawek i gwarantuje długotrwałą bezawaryjną pracę gotowego urządzenia.

Jak projektujemy?
Jesteśmy zorientowani na klienta i dobro jego produktu.Wszystkie projekty zaczynamy od analizy FMEA (ang. Failure mode and effects analysis) projektu, a wszystko to by realizacja Twojego produktu i przyszła produkcja uniknęła ewentualnych błędów już na etapie procesu tworzenia dokumentacji. Dlatego w tym wszystkim tak bardzo liczy się Twoje zdanie i moja pomoc w realizacji Twoich końcowych celów produkcyjnych.

Obsługa serwisowa?
Wyobraź sobie łatwość i prostotę w dostępności do wszystkich elementów zapasowych Twojego parku maszynowego, a to wszystko dzięki łatwej bazie ww. elementów jaką Sticky Stratum może Ci dostarczyć zarówno przy nowych projektach jak i tych, które są gdzieś nadkruszone czasem w Twojej firmie. Naprawa elementów maszyny nie wymaga przesyłania części uszkodzonej do wytwórcy celem jej odtworzenia, co skraca całkowity czas oczekiwania na zamienniki i ostatecznie wpływa na zredukowanie okresu postoju maszyny.

 

Sticky Stratum to nie tylko opis naszej oferty to także szereg liczb zebranych przez lata doświadczenia:

Miesięczny wolumen powlekania

125000 [m^2]

Doświadczenie naszej kadry

15 [lat]

Technologie powlekania i laminacji

12 [odmian]

Zasięg naszych produktów

27 [krajów]

MAGAZYN GŁÓWNY

ADRES:

ul. Rzepakowa 2a

40-547, Katowice

Polska

MOBILE:

+48 605 90 90 46

+48 512 327 035

WEB: www.stickystratum.com
MAIL: office@stikcystratum.com

 

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota ZAMKNIĘTE
Niedziela ZAMKNIĘTE